O nas

Gabinet fizjoterapii FizjoPunkt to miejsce, w którym zapewniamy Tobie i Twoim najbliższym rehabilitację pourazową, ortopedyczną, reumatologiczną, neurologiczną jak również zabiegi, które pomogą odzyskać lub znacznie poprawić sprawność fizyczną.

Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta i dopasowanie zabiegów jak i terapii do jego stanu zdrowia, możliwości i potrzeb. Naszą szeroką ofertę kierujemy nie tylko do osób z dysfunkcją ruchową ale również do osób zmęczonych , zestresowanych , którym marzy się chwila relaksu. Do gabinetu FizjoPunkt zapraszamy na darmowe konsultacje. Pozwól sobie pomóc!

Nasz zespół

fizjoterapueta katarzyna grzywacz

Katarzyna Grzywacz

Pełna energii, pasji i zapału do pracy, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Swoje umiejętności doskonaliła podczas licznych praktyk zarówno w kraju (szpitale warszawskie, Konstancin, Otwock, Grodzisk Maz, SORNO itp.) jak i za granicą (Włochy-Sycylia).

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów:

  • kurs koncepcji PNF
  • kurs koncepcji Maitland
  • kurs masażu klasycznego
  • kurs masażu tajskiego
  • kurs tajskiego masażu stóp

W ramach wolontariatu pracowała przy organizacji stoiska opieki fizjoterapeutycznej dla uczestników biegu BMW Półmaraton Praski. Brała udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych –m.in ,,o stwardnieniu rozsianym inaczej”. Ciągle chce być lepsza w tym co robi-stąd plany nowych kursów, szkoleń.

fizjoterapueta Magdalena Włodarczyk

Magdalena Włodarczyk

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu.

Specjalizuje się w terapii wisceralnej, masażu tkanek głębokich, terapii dysfunkcji powięziowych. Posiada duże doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży i w połogu.

fizjoterapueta Beata Rzeźnicka

Beata Rzeźnicka

Absolwentka Akademii Wychowania Warszawskiego w Warszawie.

Posiada duże doświadczenie w pracy z wadami postawy dzieci.

W pracy stosuje techniki terapii manualnej i mięśniowo-powięziowej.

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym.

masaż klasyczny fizjoterapia

Masaż klasyczny

Polega na mechanicznym oddziaływaniu na tkankę skórną, podskórną oraz mięśniową za pomocą odpowiednich chwytów stosowanych przez terapeutę...

więcej...
masaż gorącą świecą fizjoterapia

Masaż gorącą świecą

Wywodzi się z krajów Orientu. Łączy technikę relaksacyjną i aromaterapię z miłym i odprężającym odczuciem ciepła olejku ze świecy, składającego się z naturalnych składników...

więcej...
kontakt do gabinetu fizjoterapii

Napisz do nas

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

napisz do nas!